Úvod - Kontakt - Volná místa

Obchodní zástupce – OSVČ

Hledáme obchodního zástupce pro výhradní zastoupení v jednotlivých regionech ČR:

Popis pozice

  • Budovat a udržovat obchodní síť ve svěřeném regionu
  • Tvořit cenové nabídky
  • Aktivně implementovat kampaně na prodejní místa
  • Uzavírat rámcové smlouvy
  • Zajistit prodejní a technický servis
  • Pečovat o dobré jméno značky Flügger & Fiona

Nabízíme

  • Práci na ŽL
  • Exkluzivitu ve svěřeném regionu
  • Motivující finanční ohodnocení včetně finanční podpory v prvopočátku
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Zázemí skandinávského stabilního výrobce
  • Odborné zaškolení, technickou pomoc
  • Kvalitní, trhem ověřené výrobky
  • Marketingovou podporu (firemní propagační materiály: katalogy, ceníky atp.)

Očekáváme

  • Zkušenosti z obchodu výhodou
  • Výborné komunikační a prezenční schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost, cílevědomost, iniciativu
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Vlastní automobil, notebook, telefon
  • Trestní bezúhonnost

Pozice je ideální pro OSVČ obchodní zástupce sortimentu pracovní nářadí, barvy, drogerie.

Kontakt

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám svůj profesní životopis, opatřený fotografií, na e-mail: jano@janoco.eu

Nástup dle dohody.