Úvod - Tapety - Designové tapety

Designové tapety

Fiona Living@Home

S touto kolekcí non-vowen kvality jste zváni do světa designu, který nabídne možnosti pro všechny místnosti vašeho domova. Ať už hledáte malé jemné vzory nebo vzory více rafinované, které dodávají vašim stěnám osobnost, najdete je v kolekci Living@Home, a to v celé škále barev, od jasných až po nejtmavší.

Tapety jsou vyrobeny v nejvyšší non-woven kvalitě a vynikají vysokou omyvatelností, vysokou kryvostí a unikátními rozměry 11,2 m x 0,53m pro zajištění čtyřech pruhů tapety na stěnu z jedné role.

 


 

Fiona Heritage

S kolekcí Fiona Heritage jsme přenesli historii do 21. století. Nádherné motivy - od dob rokoka až po secesní architekturu – byly navrženy tak, aby odrážely současné globální trendy, a navíc je náš tým designérů zkombinoval se sofistikovanými barvami vhodnými do jakéhokoliv interiéru.

S kolekcí Fiona Heritage nepotřebujete zámek, abyste mohli využít těchto překrásných tapet s klasickými motivy. Jednoduše si zámeckou atmosféru můžete vnést do svého domova.

 

 

 


Fiona Nordi Compositions

Najdete zde tapety s botanickými vzory, ale také tapety s moderními průmyslovými vzory. Některé jsou propracovány do detailu, a některé jsou jednoduché. Některé jsou světlé a některé trochu temné. 

V kolekci Nordic compositions najdete důležitý zdroj inspirace pro vaši vlastní osobitou kompozici. Kompozici, která nemusí být perfektní, ale která musí být především vaše.

 

Teija Bruhn

Teija získává inspiraci z přírody – zvláště z barevných krátkých období, které charakterizují severskou oblast. Miluje barvy, od chladných a jemných až po zářivé jarní a letní barvy. Umí pracovat s odstíny tak, aby výsledná souhra lahodila oku, ale zároveň zde svůj prostor najdou i výraznější barvy – stejně jako v přírodě.

 

 


Fiona Stripes@Home

Pruhy se objevují v umění, módě i v designech interiérů. Možná proto, že dodávají osobnost, barvu i styl. Možná proto, že opticky dokážou zvýšit místnost . A nebo možná proto, že jsou prostě nadčasové.

 

 

 

 


Fiona Six Sences

Grafické vzory vnesou do vašeho domova nadčasový design a vzhled městského životního stylu. Díky pestrosti neobvyklých efektů, jako jsou třpytky nebo hrubý písek, každá z tapet této kolekce vdechne vašemu domovu jedinečnou náladu a neopakovatelnou atmosféru.

 

 

 


Fiona Little World

Kam sloni létají na prázdniny? Kam chodí dinosauři spinkat? Sundávají si motýlci křidýlka, když  přistanou? Žijí medvědi na obloze? Mohou být sny pruhované? Skáčou růžoví zajíčci ve svých snech po hříbkách? Jsou na obloze okna?

 

 

 

Dominika Cierplikowska

Je polskou ilustrátorkou a návrhářkou. Miluje tradiční tehniky jako črty tuhou nebo vodní barvy a nebojí se kombinovat je s digitálními technikami nebo je postoupit dále k postprodukci. Je velkou milovnicí Skandinávie.